13 Mart 2019 Çarşamba

YASEMİN KOKULU BİR HAYAT İLE YILBAŞI HEDİYELEŞME ETKINLİĞİ


   Herkese uzun bir aradan sonra merhaba.
   2018 benim için bol koşturmacalı, maalesef biraz da zordu. 2019'a yaseminkokulubirhayat bloğunun sahibesi sevgili Yasemin'in düzenlediği yılbaşı hediyeleşme etkinliği ile girdik. Nerdeyse gelenekselleşen etkinliğe ben ilk defa katıldım ve çok keyif aldım. Daveti için sevgili Yasemin'e çok teşekkür ederim.     Ben bazı insanların pozitif enerjisine gerçekten inanırım. Sevgili Yasemin de bunlardan biri. Sevdiğim bir çok arkadaşımla bir arada olmak da çok keyifliydi. 2019 iyi başladı, iyi gidiyor ve iyi bitecek. İnanıyorum.
 
   Kura da sevgili irem gökçe ile eşleştik. İlk defa bir araya geldiğimiz için yanaklarını sıkamadım 😃 Çok tatlı ve minnoş bir hanımefendi. Bana da bu güzel paketi hazırlamış. Çok teşekkür ederim. 


   Etkinlik sahibemiz Yasemin hepimize birer bileklik alıp bizi mutlu etti. Herkesin sevdiği renklerde olması da yaseminin iyi kalbi ile 6. hissine bağliyorum. 

  Bu güzel günde birbirinden değerli firmalar da bizleri yanlız bırakmadı.


   NaysCollection daha önce kullanıp çok beğenmiştim. Bambu oda kokusu, erkek ve kadın parfümüyle bizimleydi. Teşekkürler.

 
   Nova vera doğal ürünleriyle bizimleydi. Sabunun o miss kokusunu ta uzaklardan alabiliyorsunuz. Teşekkürler.

 


  Tuzot çeşni de  herhangi bir katkı maddesi, renklendirici ve koruyucu bulunmadığından tüm yemeklerinizde güvenle kullanabilsiniz. Teşekkürler.


 
    Essence birbirinden güzel ürünleriyle bizimle birlikteydi. Teşekkürler.


    Highgenic fırın,ocak temizleyicisi ve ütüleme sihirbazı göndermiş. Highgenic ürünlerini daha önce kullanıp memnun kalmıştım. Ütüleme sihirbazını da çok merak ediyordum. Teşekkürler.
    Carla kajal harika ürünleri ile bizlerleydi. Ilk defa deneyimleyeceğim bir marka. Renkler tam benim renklerim. Teşekkürler.   Ceres yayınları Funda Tarakçıoğlu'nun atölye kitabını göndermiş. "Zaten aşk oldu olası münasebetsizdir." diyor. Okuduktan sonra yorumum blogda olacak. Teşekkürler.    Dasty markası daha önce deneyimlediğim bir marka. Yağ sökücüsü harikaydı. Eminim aynı şekilde performans alacağım bir ürün. Teşekkürler.   Otacı miss gibi gül kokulu ürünler göndermiş bize. Teşekkürler.    Patırtı.com bize birbirinden güzel ürünler göndermiş. Pırıltıyı seven benim için harika bir hırka gelmiş. Teşekkürler.


   Bu güzel etkinliği düzenleyip birbirinden değerli firmaları ve birbirinden değerli blogger arkadaşlarımın bir araya gelmesini sağlayan, yine çok güzel bir etkinliğe imza atan sevgili Yasemin'e teşekkür ederim.1 yorum: