30 Mart 2018 Cuma

Julio Lowski Mavi Cüzdan

Bir kadın için en önemli şeylerden biri de aksesuarlardır. Takı, şal, çanta... gibi bir çok aksesuarımız var. Her biri de birbirine uyum sağlamalı değil mi 😉 Benim için en önemli aksesuar olarak  çantadan hemen sonra cüzdan gelir. Öyle bir sürü cüzdan kullanmam ama bir cüzdanı beğendiysem uzun süre vazgeçemem.
Bugün sizlere sevgili sosyalannemblog fatma'nın #birkadinbinhayat etkinliğinde tanıma fırsatı bulduğum #juliolowski cüzdan'dan bahsetmek istiyorum.
Julio lowski markası 1. sınıf el işçiliği ile üretilmiş ürünler ile bizimle buluşuyor. Zaten dokunduğunuzda hatta baktığınızda kalitesini anlayabiliyorsunuz.

Ben cüzdanın kullanışlı olmasına da çok önem veriyorum. Julio Lowski cüzdan da tüm bu ihtiyaçlar  düşünülerek üretilmiş. Fermuarı ise oksitlenmeye karşı korumalı. Yani bu demek oluyor ki juliolowski cüzdan uzun süre benimle olacak.İnternet sitesine baktığınızda hangisini alsam diye kararsız kalıp eminim bir kaç tane alacaksınız. Juliolowski cüzdan yanı sıra bayan ve erkekler için çanta, kartlık, kemer ve aksesuarlar da yer alıyor.

Bu cüzdan bir harika dostum diyip sizi juliolowski sitesine yönlendiriyorum.

Sevgiler...

2 yorum:

  1. Bende çok beğenerek kullanıyorum canım,iyi günlerde kullan.

    YanıtlaSil
  2. İç astarı da rengiyle uyumlu çok hoş model.Bereketle kullan canım :)

    YanıtlaSil