24 Şubat 2018 Cumartesi

Büyük blog takip etkinliği


Selamlar...
Yepyeni bir blog keşif etkinliği başlatıyoruz. Etkinliğimizin bir süresi yoktur.. Bir yıl, iki yıl sonra bile gelseniz kabulümüzdür. Biliyoruz ki hala bloguna önem veren ve onu geliştirmek için çabalayan fakat takipçi sayısı artmadığı için üzülen çok sayıda arkadaşımız var. Biz de instagramda çok moda olan takip etkinliklerinden etkilenerek bloggerlar için blog takip etkinliği yapmaya karar verdik.

Yapacağınız işlemler son derece basit ve etkili, kurallara herkesin uymasını rica ediyorum, bu şekilde etkinliğimiz başarıya ulaşabilir. Blogları takip ettikten sonra bile birbirimize ziyaretlerimizi sürdürürsek tıklanma, yorum sayımız artar ve site trafiğimiz olumlu yönde etkilenir.

Gelelim kurallara:
-Aşağıda linkleri bulunan bloglara tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan takibe alalım. O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalımBu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Geri dönüşler anında olmayacaktır çünkü herkes vakit bulup ta her gün internete giremeyebiliyor fakat mutlaka bir kaç gün içinde bütün arkadaşlar takibe alarak bloglarınıza yorum yapacaktır, içiniz rahat olsun.

-Yorum yapan diğer arkadaşların da bloglarına giderek " Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim " diyerek yorum yaparsanız eminim bütün arkadaşlar bir kaç gün içinde geri dönüş yapacaktır. Lütfen kimse diğer katılanlar gelsin diye beklemesin, herkes yorum yapanlara gitmeye çalışsın. Diğer link verdiğim blogger arkadaşların da yazılarına bir çok yorum geleceğini düşünürseniz bir anda bir çok takipçiniz olacaktır.

-Bu yazıyı Google Plus'ta da paylaşalım yani +1yapalım ki bir çok blogger yazımızı görsün daha büyük kitlelere ulaşabilelim.

Ve gelelim linklere:
  5-http://www.idilob.com/              Wordpress tabanlı site / Mail abonesi olalım lütfen
  6-http://yelizinkesifleri.com/          Wordpress tabanlı site / Mail abonesi olalım lütfen
15-https//www.beautybygizzy.com
16-https//bahceperim.blogspot.com.tr
17-https//www.duyarlianne.com          Wordpress tabanlı site / Mail abonesi olalım lütfen
Büyük blog takip etkinliğimize her türlü blog davetlidir. Sonuçta birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Blog keşif etkinliğiblog takip etkinliğitakip etkinliği hepimize yararlı olur umarım.

Lütfen wordpress bazlı olan sitelerimize e-mail ile abone olalım çünkü bu tür sitelerde izleyiciler butonu olmuyor.

Sevgiler...

Kişisel not: GFC YA DA G+ 'DAN TAKİBE ALMAYANLARA DÖNÜŞ YAPMAYACAĞIM...

Hatırlatma: Listeye dahil olmak isteyen arkadaşlar yazıyı üstteki kalıcı listeye bağlı kalmak şartıyla listenin en sonuna kendi blog sayfalarının linkini ekleyerek, yukarıdaki fotoğrafla beraber blog sayfalarında paylaşımını yapabilirler. Benim blog sayfam kopyalamaya karşı korumalı olduğundan yukarıda listede yer alan arkadaşlarımın yazılarından birinden alıntı yapabilirsiniz...

FACEBOOK , INSTAGRAM , TWİTTER hesaplarımı beğenip, takibe almayı unutmayın olur mu?

5 yorum:

 1. Ben de takipteyim. Gehen katılıyorum herkesi beklerim 😊

  YanıtlaSil
 2. Ben seni deryaninsporgunlugu ile zaten takipteydim canim bu hesabimla da aldim takibe 😘. Diger blogumla da alacagim. Takip etmek isteyen arkadaslar icin linklerimi birakiyorum
  deryaninsporgunlugu.com
  www.delikizinbohcs.blogspot.com
  www.deriasworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Büyük Blog Takip Etkinliği katılımına çok sevindim :)

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar, bende geldim.😊
  https://ozlemrencber.blogspot.com.tr/?m=1

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hoşgeldiniz. Bende sizi iadeyi ziyarete geliyorum

   Sil