23 Mayıs 2017 Salı

Sevilen kahramanlar KARAKTER DÜKKANI'NDA!

          Merhabalar, okulların tatil olmasına çok az bir süre  kalmışken sevgili ilknurun dünyasının daveti ile katıldığım 4. Anne sultanlar organizasyonunda tanışma fırsatı bulduğum harika bir alışveriş sitesi ile tanıştırmak istiyorum sizleri. Çocuklarımızın hayallerini süsleyen, çizgi film karakterleri harika ürünler ile can buluyor. Karne hediyesi düşünürken muhteşem  bir alternatif olacak.Site, karakterlerin oyuncakları, bardakları, nevresim takımları, şemsiyeleri, scooterları, kostümleri, kozmetik ürünleri, okul ürünleri gibi geniş bir yelpazeye sahip.

           Çocukların en sevdiği şey şüphesiz ki çizgi filmler. Çocuğunuzun sevdiği karakter, hayallerini süslerken odalarını  da süslesin isterseniz yapacağınız tek şey karakter dükkanı na uğramak. Siteye girdiğiniz andan itibaren kendinizi kaybedebilirsiniz benden söylemesi😉 Daha önce hiçbir alışveriş sitesinde bu kadar vakit geçirmemiştim.
       
          2 kız annesi bendeniz büyük kızım için hemen frozen grubuna daldım. Karlar ülkesi Elsa karakteri favorimiz. Kızım için ilk olarak elsa nevresim takımını seçtik.Gelir gelmez yatağına serdi karşısına geçip hayran hayran seyretti ve en sonunda dayanamayıp hop diye atlayıp sarıldı.😁

Karlar ülkesi

           Küçük kızım da 8 aylık. Doğum günü için şimdiden parti setlerine baktık bile. Harika bir doğum günü yapmak istiyorsanız konsept setlere de bakabilirsiniz. Bu arada fiyatlar cebimizin  dostu 😉

        Tek amacımız onların için güzel bir gelecek sağlamak ve hep mutlu görmek değil midir? Çocuğunuzun sevdiği karakter ürünlerini seçerek onu mutlu edebilirsiniz.

         Siteden güvenli alışveriş yapabileceğiniz gibi, İstanbul içi 6 saatte teslim, kapıda ödeme, kolay iade gibi muhteşem bir çalışma prensipleri var.
          Bir alışveriş sitesinden beklediğiniz herşey bir arada karakter dükkanı 'nda...

         Kendime de şirinler figürleri ve albümünden alacağım 😄 içimde ki çocuk da mutlu olmasın mı dimi ama.
       
            Sevgiler.     

1 yorum:

  1. Karakter Dükkanı benim de sevdiğim bir site...İyi günlerde kullansın büyük kızın,ondan da küçüğe kalsın :)

    YanıtlaSil