9 Nisan 2017 Pazar

Doğum Fotoğrafçısı Seçimini gigbi.com’da Yapın!

Anne ve baba adayları, doğum hazırlıklarına haftalar öncesinden başlarlar. Bu önemli günde hiçbir şeyin eksik kalmasını istemezler. Doğum telaşı yüzünden birçok şey unutulabilir. Bebeğin doğduğu gün anne ve babasının hafızasından hiç silinmez ancak ilk günkü gibi her şeyi hatırlamak da imkânsızdır. İşte bu anıların tazeliğini koruyabilmesi için en etkili yol fotoğraflardır.

Doğum yapacağınız gün etrafınızdakilerin de telaşıyla genellikle ortaya amatör fotoğraflar çıkar. Oysaki bu özel anları fotoğraflandırmak oldukça önemlidir. Sizi ziyarete gelen insanların eline fotoğraf makinesi verip profesyonel sonuçlar beklemek yerine bir doğum fotoğrafçısıyla çalışmak doğru bir tercih olacaktır.

Doğum fotoğrafçınız doğumdan önce, doğum esnasında ve doğumdan sonra fotoğraf ve videolar çekerek en özel anlarınızı kaydederler. Doğum fotoğrafçısı bulmak için birçok alternatifiniz var ancak fotoğrafçı bulmak çok da kolay değil. Özellikle çevrenizde daha önce doğum fotoğrafçısıyla çalışmış birisi yoksa internetten araştırma yapmanız gerekebilir.

İşte, gigbi.com bu gibi özel günlerinizi planlamanızı sağlıyor. Doğum fotoğrafçısı arıyorsanız site site gezmenize ve fotoğrafçıların size cevap vermesini beklemenize gerek yok. Burada fotoğrafçıyı siz bulmuyorsunuz, onlar sizi buluyor.

gigbi.com üzerinden birkaç dakikada doğumla ilgili ayrıntıları girerek hemen fiyat teklifi almaya başlayabilirsiniz. Doğum yapacağınız gün henüz net değilse yaklaşık bir tarih de girebilirsiniz. Çoğu insan internette telefon numarası paylaşmaktan hoşlanmıyor. Eğer istemiyorsanız telefon numaranızı vermek zorunda değilsiniz. Kullandığınız mail adresinizi yazabilirsiniz. Bütün fiyat teklifleri size mail olarak gelecektir. Fiyat tekliflerini siteye girip kontrol edebilirsiniz. Fiyat teklifi için form oluştururken belirlediğiniz şifreyi yazarak anında teklifleri görüntüleyebilirsiniz.

gigbi.com üzerinden size gelen fiyat teklifleri dışında sizin de fiyat teklifi istediğiniz herhangi bir fotoğrafçı varsa “Teklif Al” butonuna basarak o kişiden fiyat talebinde bulunabilirsiniz.  Fotoğrafçıların verdiği tekliflerin üstüne tıklayarak ise fotoğrafçılarla site üzerinden yazışmaya başlayabilir, eğer görüşmek istediğiniz birisi varsa o kişiye telefon numaranızı verebilirsiniz.

gigbi, alacağınız bu hizmet için sizden herhangi bir ücret talep etmez. Sadece, beraber çalışacağınız fotoğrafçıya anlaştığınız ücreti ödersiniz. Beraber çalışacağınız kişiden de herhangi bir komisyon alınmadığı için normalden fazla fiyat ödemeden anlaştığınız fiyata hizmet alabilirsiniz.

5 yorum:

 1. Süper bir uygulamaymis bu canım bilgilendirme için tesekkurler

  YanıtlaSil
 2. Benim cok fazla dikisim vardi ve onlar bir yandan dikerken uyusmadimi neyse o acıyla çok adapte olamiyor insan :( bunun icin ne cok üzlmüstm.Kesinliklr olmasi gereken birsey bu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gecmis olsun. Evet haklısın o yüzden profesyonel bir fotoğrafçıyı önceden ayarlamak lazim.

   Sil