11 Mayıs 2016 Çarşamba

Bir Adet Pembiş Dolmalık Biber


       
             Evvettt hayatımızda artık bir adet pembiş dolmalık biber var :-)  Suichenn blog yani bendeniz artık gebeyim.Tam tamına 18 hafta 3 günlük olduk. haftalar süren uğraştan sonra cinsiyetini öğrenebildik.Ama çok zor oldu. Muayeneye giderken yenilen tatlı ve çikolataları ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.Kıpır kıpır zira çok da edepli o kadar dönüp de nasıl sakladı anlamadık :-)

             "On yıl aradan sonra çok zor, her şey sil baştan olacak...." gibi bir sürü şey söyleyen tanıdıklara buradan selam olsun :-)             İlk haftalarda hormonlara bağlı olarak ortalama 10 gün hiç bitmeyen baş ağrısını atlattım çok şükür.
Şimdi ise mide yanmaları başladı. (neden acaba, herşeyi yediğim için mi yoksa bir tatlı, bir tuzlu, bir ekşi ne varsa hepsini bir arada yediğimden de bilinmez :-)  )
         
              Pembiş dolmalık biber ile aramız şuanda iyi bakalım ilerleyen zamanlar bize ne gösterecek.
              Allah bu duyguyu tüm anne olmak isteyen, anneliği hak eden kadınlara tattırsın. (amin)

             Görüşmek üzere
             Sevgi ile kalın.5 yorum:

 1. sağlıkla gelsin o dolmalık biber maşallah yerim onu :)

  YanıtlaSil
 2. Canım, Allah sağlıklı bir hamilelik geçirip, hanım kızımızı sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Allah yardımcın olsun bu süreçte. Çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun.

  YanıtlaSil
 3. canım benim yaaaa.. sağlıkla bekliyorz dolmalık biberimizi:)

  YanıtlaSil
 4. Sağlıklı büyük inşallah :) Bizim buralarda mide yanması için çocuğun saçıyla alakalı olduğunu söylerler, ne kadar doğru bilemem tabi :D

  YanıtlaSil
 5. Tebrik ederim. Tanidiklara hiç kulak asma benim 3 çocugum arasinda 6sar yas ara var. Öyle kismetmis. Gelen seviliyor. Saglikla gelsin.

  YanıtlaSil