2 Aralık 2015 Çarşamba

Yeni Hobiler ile El İşleri Yapmayı ÖğreninBugün sizlere Türkiye'nin el işleri ve hobi blogu yeni hobiler sitesinden bahsedeceğim. İçerisinde el işleri bulunan bu siteyi çok beğeneceksiniz.

El işleri ile uğraşanlar için içerisinde yüzlerce el işleri ve anlatımlı modeller bulunan yeni hobiler sitesinde yok yok. İğne oyaları, örgüler, yazmalar, patikler, geri dönüşüm projeleri, ve daha neler neler. Eğer sizde evde oturmaktdan sıkıldıysanız kendinizi el işleri ile yapılan işlere yönlendirebilirsiniz. Mesela bir lif, patik veya yazma yapabilirsiniz. Eğer ben yapmayı bilmiyorum diyorsanız yeni hobiler sitesi burada devreye giriyor. Çünkü anlatımlı örgüler ile sizlere yardımcı oluyor. Mesela iğne oyası yazma yapmak istediniz ve nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz . Anlatımlı yazma oyaları sayfasında bulunan anlatımlı örneklere göz atıp nasıl yazma yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bayanların istekleri doğrultusunda anlatımlı örgüler de yayınlanmaktadır. Mesela Örgü Hırka Yapımı ile muhteşem hırkalar yapabilirsiniz. Hem el işinizi geliştirirsiniz hemde birbirinden güzel giysileri elde edebilirsiniz. Her gün içerisinde yeni yeni anlatımlı örnekler eklenmektedir. Sizde eğer yeni hobileri ilk defa duyuyorsanız mutlaka aklınızın bir köşesine kaydet melisiniz. Çünkü bir gün sizin de işiniz düşebilir. Ayrıca sitede yemek tarifleri, dekorasyon ve evlilik konularında yardımcı olan makalelerde bulunuyor. Birbirinden lezzetli yemek tarifleri ve evinizi dekore ederken fikir alabileceğiniz dekorasyon konularına da göz atabilirsiniz.

Boş vaktiniz çok ve evde canınız sıkılıyor. Ne yapayım diye düşünüyorsunuz ama bulamıyorsanız yeni hobiler siteni ziyaret etmenizi öneririz. Çünkü bu siteyi ziyaret ettikten sonra sıkıntı falan kalmayacak ve hemen bir el işi ile uğraşmaya başlayacaksınız. Önümüz kış ve kış için örgü kıyafetler hazırlamaya şimdiden koyulabilirsiniz. Örgü eldivenler, bereler ve patikler yaparak soğuk kış günlerini sıcacık yapabilirsiniz. Hem kendi çocuklarınıza örgüler yapabilir , isterseniz de yapmış olduğunuz örgüleri satabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız yaptığınız örgülerin satışını gerçekleştirerek evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Şuanda bir lif modeli 10 TL yazmalar ile 30 TL gibi fiyatlara satılabiliyor. Hobiler sitesini mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ve öğrenmek istediğiniz bir şey olursa kendilerine sorarsanız en kısa sürede sizlere yardımcı oluyorlar.
http://www.yenihobiler.com

3 yorum:

  1. Bu siteyi ilk defa duydum ama Harikaymış ;)

    YanıtlaSil
  2. Hiç el isi becerim yok ama el islerini çok severim. Eve de kermeslerden el yapimi seyler almaya bayilirim. Siteye göz atacagim ben de.

    YanıtlaSil
  3. hemen gidip bakalım bu siteye öleyse :)

    YanıtlaSil